Hakkımızda

WE ARE MOVING BOUNDARIES

NEVA İNSAN KAYNAKLARI

Hasta Bakımı, Yaşlı Bakımı, Çocuk Bakımı

2016 yılında kurulan Neva İnsan Kaynakları, İş-kur’a bağlı, lisanslı ve eğitimli personeliyle Ankara genelinde ailelere evde bakım ve temizlik hizmetleri vermektedir.

Ankara’nın en iyi hizmet veren firması olma hedefiyle yola çıkan Neva İnsan Kaynakları, 2 yıl gibi kısa bir sürede bu hedefine ulaşarak başarısını kanıtlamıştır. Bugüne kadar 2000’den fazla aileye ve hastaya yardımcı olan Neva İnsan Kaynakları, evde bakım ve temizlik hizmetleri kapsamında, kaliteli, güvenilir ve profesyonel hizmet sunmayı hedef edinmiştir.

Bebek bakımı ve gelişimi konularında özel eğitim almış personeliyle 01-24 ay arası bebekler için uykusuz gecelerinizde size destek olmakta, neredeyse bir anne şefkati ile bebeklerinize ve çocuklarınıza bakmaktadır. Profesyonel ekibiyle, bakıcı konusunda çocuklarının geleceği ile ilgili kuşku duyan tüm ebeveynlerin gözü arkada kalmaksızın günlük yaşamını sürdürebilmelerine destek olmaktadır.

Hasta bakımı, yatağa bağımlı ve alzheimere yakalanmış bakıma muhtaç kişiler için profesyonel, eğitimli, güleryüzlü ve güvenilir bakıcılarla hizmet vermektedir.

Sevgi ve empati odaklı bu denli hassas bir sektörde bir çok Türk ve yabancı uyruklu bakıcıyla hizmetine devam etmekte ve danışanları için ilk tercih kabul etmektedir.

Neva Bakım Hizmetleri yaşlı bakımı konusunda, yaşlılığa eşlik eden fiziksel ve psikolojik hastalıklarda ve genel bakım işlerinde deneyimli personeli ile 7/24 size ve ailenize destek sağlamaktadır.

Temizlik konusunda işini iyi yapan, titiz elemanlarımızla ister günübirlik ister sürekli olarak profesyonel temizlik ekibi ile ev ve ofislerde hizmet vermektedir.

Ekibimiz

Size daha iyi hizmet verebilmek için çalışan ekibimiz

NECLA ŞAHİN
Genel Koordinatör
AYNUR ŞAHİN
İdari İşler
SEVAL ŞAHİN
Mali İşler